شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » آبدانان و ارکواز ملکشاهی رکورددار نزولات جوی سامانه بارشی جاری در ایلام
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام، احسان احمدی نژاد اظهار داشت: در همین بازه زمانی کمترین بارش ها نیز مربوط به صالح آباد با چهار، مهران پنج و موسیان هشت میلیمتر بوده و شهر ایلام هم ۲۵ میلیمتر دریافت نزولات جوی داشت است.

وی افزود: این سامانه بارشی فردا عصر از آسمان استان خارج می شود و صبح فردا بارش ها در نواحی شمالی و در عصر نیز از نیمه جنوب و جنوب شرق به اتمام خواهد رسید.

کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام یادآور شد: این سامانه بارشی همراه با رگبار، رعد و برق، تگرگ در مناطق مستعد، مه گرفتگی در گردنه ها و مسیرهای کوهستانی و احتمال مه گرفتگی شبانگاهی در نواحی مسکونی است و از شدت وزش باد در عصر امروز نیز کاسته می شود.

احمدی نژادادامه داد: با خروج این سامانه بارشی، آسمان استان برای اوایل هفته آتی پایدار خواهد بود اما برای اواسط هفته احتمال وقوع بارش باران وجود دارد که اطلاعات تکمیلی در مورد این سیستم بارشی در روزهای آینده مخابره می‌شود.

به گزارش انعکاس ایلام، از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهر هرسال تا پایان شهریور سال بعد) بیشترین میزان بارش ها مربوط به آبدانان ۴۸۵ میلیمتر و کمترین دریافت نزولات جوی هم در مهران با ۱۰۸ میلیمتر و در ایلام هم ۳۳۳ میلیمتر بارش ثبت شده است.

 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری