شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » آزادی ۲۵ زندانی نیازمند مالی به مناسبت دهه فجر در ایلام

به گزارش انعکاس ایلام، روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه در مراسمی به مناسبت دهه فجر و با کمک ستاد دیه و ارفاقات قانونی از سوی مراجع قضائی، ۲۵ زندانی محکوم مالی به آغوش خانواده خود بازگشتند که ۱۵ زندانی جرائم غیرعمد و ۱۰ زندانی با ارفاقات قانونی در دهه فجر آزاد شدند.

عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری استان ایلام در این مراسم به نقش انقلاب اسلامی در بیداری جهان اسلام اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین ویژگی انقلاب اسلامی ریشه مذهبی آن است و این انقلاب با اعتماد به دین حقیقی و پیروی از ولایت فقیه به پیروزی رسیده است. وی در ادامه به اهمیت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر نیز تاکید کرد.

وی افزود: تلاش سنگربانان اصلاح و تربیت در راستای بازاجتماعی کردن زندانیان و حل مشکلات آنان است و زحمات کارکنان و مسئولین خدوم زندان‌های استان قابل تقدیر است.

جمشید اسکندری مدیرکل زندان های استان ایلام در حاشیه این مراسم گفت: از ابتدای سال تاکنون با کمک خیرین و ستاددیه استان ۱۵۰ زندانی جرائم غیرعمد و ۲۱ زندانی نیازمند مالی از زندان آزاد شدند و تا پایان سال به تعداد آزادی‌ها افزوده می‌شود.

مسئولین سپاه استان و رئیس بسیج حقوق‌دانان نیز در این مراسم حضور داشتند و در پایان طی لوحی از سوی رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندان‌های استان از مراد بابایی مدیرعامل ستاد دیه ایلام تجلیل شد.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری