شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » آغاز ثبت نام مسابقه فوتبال خیابانی جام《برکت》در ایلام
نویسنده : فرزاد شیرزاد

 

به گزارش انعکاس ایلام ، چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ زارع مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام ، از آغاز ثبت نام مسابقات «فوتبال خیابانی جام برکت» توسط خانه‌های احسان مستقر در محلات حاشیه ای شهرها در سطح استان خبر داد.

《محمد زارع》، در جمع مسئولان خانه‌های احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مستقر در محلات حاشیه ای استان، اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای محرومیت زدایی در زمینه های مختلف ورود کرده و توانمندسازی محلات را از طریق خانه‌های احسان در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه ۱۲ خانه احسان در سطح استان راه اندازی شده که در زمینه توانمندسازی محلات در ابعاد مختلف مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند، افزود: هزینه در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی سرمایه گذاری است و همه باید در این راستا جهادی تلاش کنیم که جوانان و نوجوانان عزیزمان از خط امام(ره)، رهبری و نظام انحراف پیدا نکنند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، ادامه داد: سال گذشته بیش از ۶۵۵ نفر در قالب ۱۵۶ تیم ساماندهی و در این مسابقه با هم رقابت کردند که انتظار میرود امسال تعداد شرکت کنندگان افزایش یابد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود، افزود: بازی و رقابت‌ها اول در سطح محلات شهرستان‌ها برگزار و تیم‌های اول هر رده سنی به مرحله استانی و بعد تیم برنده هر رده سنی به مرحله کشوری راه پیدا می کنند./انتهای پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری