شما اینجا هستید

اخبار شهرستان » آغاز طرح نهضت ملی مسکن دهلران با کلنگ زنی ۶۵۰ واحد مسکونی ویلایی

به گزارش انعکاس ایلام؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان در این مراسم گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان تا کنون ۴۳ هکتار زمین در شهر دهلران برای نهضت ملی مسکن در نظر گرفته که با پی گیریهای استاندار و سایر مسئولان استان خوشبختانه مجوز احداث واحدهای مسکونی ویلایی از طرف وزارت راه و شهرسازی برای شهرهای دهلران و مهران که مشکل تامین زمین وجود نداشت صادر شد.

فرشاد دوستی افزود: در فاز اول ۶۵۰ واحد مسکونی ویلایی در قالب «طرح نهضت ملی مسکن» در شهرستان دهلران کلنگ زنی شد.

وی خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح در نظر داریم که با اجرای یک طرح یکسان و منظم و درصورت امکان استفاده از فن آوری نوین ساختمانی یک محله جدید و زیبا احداث شود و در این منطقه تمامی امکانات زیربنایی و روبنایی از قبیل فضای آموزشی، ورزشی، فضای سبز و فضاهای فرهنگی و مذهبی و … در نیر گرفته شده است.

استاندار ایلام نیز در این آیین کلنگ زنی گفت: سعی بر این است که این ۶۵۰ واحد مسکونی ویلایی در زمینی به مساحت ۴۳۰ هزار متر مربع با سبک معماری ایرانی و اسلامی بنا شود که انشاالله شاهد رشد و شکوفایی نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی در این محله از شهر دهلران و سایر شهرهای استان باشیم.

حسن بهرام نیا در ادامه از مدیرکل راه و شهرسازی استان وهمه کسانی که این شرایط را برای شهرستان دهلران و مهران فراهم کردند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری