به گزارش انعکاس ایلام؛ سید مهدی محمدی روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه بازار شب یلدا همزمان با سراسر کشور در استان ایلام آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا با هدف نظارت بر بازار میوه،آجیل، شیرینی،  خشکبار و گوشت در گشت های مشترک تعزیرات حکومتی از ۱۵ آذر تا ۳۰آذر ماه ادامه دارد.این طرح با هدف رویکرد پیشگیرانه در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان ،کنترل بازار و تشدید نظارت در تنظیم بازار و جلوگیری از گرانفروشی با همکاری دستگاه های نظارتی انجام می شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی ایلام گفت: قاضی سیار تعزیرات حکومتی در غالب گشت های طرح مورد نظر در کنار بازرسان حضور دارد وبر اساس مصوبه سران قوا و اختیارات قانونی تعزیرات حکومتی در صورت مشاهده تخلف در واحد های عرضه این کالا ها ،پس از تشکیل پرونده واحد متخلف علاوه بر جریمه ۱۰ برابری به اشد مجازات و همچنین تعطیلی واحد صنفی محکوم خواهد شد.

محمدی تصریح کرد: ضمن اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی جهت دریافت گزارشات و رسیدگی فوری به شکایات،از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلفات از طریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ویا تلفن ۱۳۵ موضوعات خود را گزارش کنند.

 

  • نویسنده : فریبا میرزایی