شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » آماده‌سازی ۱۲۶۰ فضای آموزش برای سال تحصیلی جدید در ایلام

به گزارش انعکاس ایلام، علی درویشی اظهار داشت:۱۱۰ هزار دانش آموز در این تعداد فضای آموزشی آماده شده در سال تحصیلی جدید مشغول به تحصیل می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت:طرح توانمند سازی معلمان مدارس غیردولتی اجرا می شود و در این طرح یک هزار و ۳۸۶ نفر از معلمان در دوره‌های ۶۰ ساعته شرکت دارند.

وی به ثبت نام دانش آموزان متولد مهرماه ۱۳۹۶ اشاره کرد و گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، ثبت نام این دانش آموزان از ۱۸ شهریور آغاز شده و تنها کسانی مشمول این طرح می شوند که پیش دبستانی دوم را گذرانده باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام گفت:روز گذشته در سطح ۱۴ منطقه آموزشی سراسر استان،رزمایش بازگشایی مدارس به همت این اداره کل با هدف آمادگی هرچه بیشتر برای بازگشایی مدارس اجرا شد.

وی تصریح کرد:در قالب این برنامه تیم های ارزیابی از مرکز استان به شهرستانها اعزام و وضعیت فیزیکی، نیروی انسانی، برنامه هفتگی و در مجموع وضعیت مدارس برای بازگشایی را رصد کردند.

درویشی در بخش دیگر سخنان خود به اهداف طرح توانمندسازی قرآنی،اشاره کرد و افزود: افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان، بالا بردن سطح آگاهی دانش آموزان در همه زمینه‌ها و مهارت آموزی دانش آموزان از جمله اهداف این طرح است.

 

نویسنده؛ فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری