شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اجرای طرح تشديد برخورد با موتورسواران متخلف در ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ سردار دلاور القاصی مهر روز جمعه در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی در اين باره گفت: توجه به مطالبات مردمي در حوزه امنيت اجتماعي از جمله برنامه ريزي هايي است كه به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار دارد.

وي افزود: طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف با هدف انضباط بخشی به تردد موتورسیکلت‌ها و برخورد با راکبان متخلف در سطح استان به مرحله اجراء گذاشته می شود.

اين مقام مسئول تصریح کرد: حركات مخاطره آميز، حركت در خلاف جهت و پياده روها، آلودگي صوتي با تغيير در ماهيت موتورسيكلت ها و ايجاد صداي دلخراش، ايجاد مزاحمت در بوستان ها و تفرجگاه ها از جمله تخلفات موتورسواران متخلف است که پلیس به صورت ویژه با راکبان آنان برخورد می کند.

سردار القاصی مهر گفت: طرح برخورد با موتورسواران متخلف از امروز به صورت ويژه در دستور كار پليس استان قرار دارد و نتایج اجرای طرح نیز به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه يكي از مهم ترين نارضايتي هاي اجتماعي از سوي موتورسواراني است كه با نوع رانندگي و رفتار خود، باعث آزرده خاطر شهروندان مي شوند، گفت: همراهي مردم با اجراي طرح هاي امنيت بخش از مهم ترين ابزارهاي توفيقات پليس در ارتقاء امنيت اجتماعي است.

سردار القاصی مهر در پایان خاطرنشان کرد: تلفن ۱۱۰ در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي مردمي است و همچنين شهروندان مي توانند از طريق تلفن ۱۹۷ هر گونه انتقاد، پيشنهاد، نقطه نظرات و پيام هاي تقدير خود از عملكرد پليس را منعكس كنند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری