شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اجرای طرح «سفیر استاندارد» در مدارس ایلام

یادگار محمدی مدیرکل استاندارد ایلام، صبح شنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، گفت: به منظور ارتقاء سطح آگاهی کودکان و نوجوانان در زمینه استاندارد، کارشناسان اداره‌کل استاندارد ایلام در راستای طرح «سفیر استاندارد»، در مدارس حضور پیدا کردند.

وی افزود: اجرای طرح «سفیر استاندارد» همزمان با دهه کرامت در مدارس آغاز و تا پایان سال‌جاری در مدارس استان استمرار خواهد داشت.

مدیرکل استاندارد ادامه داد: اجرای طرح «سفیر استاندارد» می‌تواند بستر مناسبی برای افزایش اعتماد مردم به خصوص کودکان و نوجوانان به موضوع استاندارد به عنوان آینده سازان جامعه و مسئولیت پذیر نسبت به استاندارد کالا و خدمات باشد.

محمدی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین اهداف این طرح، ایجاد تقویت و نهادینه‌سازی فرهنگ استاندارد در میان کودکان و نوجوانان در کسب دانش در زمینه استانداردها، حس مسئولیت‌پذیری، ارتقا سلامت عمومی جامعه و آشنایی مناسب در رابطه با استانداردها و سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان ضامن ایمنی و سلامت جامعه خواهد بود.

گفتنی است؛ در آغاز این طرح، کارشناسان استاندارد با حضور در مدرسه ابتدایی دخترانه بصیرت شهر ایلام، دانش آموزان را با آموزه هایی در رابطه با استاندارد و الزامات رعایت آن در زندگی آشنا کردند.

نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری