شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اجرای طرح های انتظامی ترافیکی پلیس راهور ایلام در جمعه پایان سال

به گزارش انعکاس ایلام؛ سرهنگ علی احمد شاهوردی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام پایانی سال هستیم ،خرید های نوروزی شهروندان باعث ازدحام و افزایش ترافیک شهری شده است.

وی افزود: پلیس با توجه به وظایف ذاتی در این ایام طرح های انتظامی ترافیکی ویژه ای را در سطح معابر استان به مرحله اجراء گذاشته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به نبود زیرساخت ها و حجم بالای ترددات خودرویی در شهر ایلام، گفت: از شهروندان انتظار می رود از تخلفاتی که باعث ایجاد گره های ترافیکی می شود اجتناب کنند تا شاهد ترافیک روانی در شهر ایلام باشیم.

سرهنگ شاهوردی در ادامه با اشاره به اینکه در جمعه اخر سال شهروندان بر اساس سنت حسنه به زیارت اهل قبور می روند، گفت:پلیس ایلام در محدوده بهشت رضا با اجرای طرح انتظامی ترافیکی کار روان سازی ترافیکی را انجام می دهد و از رانندگان انتظار داریم با توجه به عرض کم جاده ورودی آرامستان خودرو ها را درست پارک کنند تا گره ترافیکی به وجود نیاید.

وی در بخش دیگری از سخنان اش به مقوله ترافیک اشاره و تصریح کرد: ترافیک یک مقوله چند وجهی است و باید نقص های زیرساختی که وجود دارد توسط سازمان های دخیل در امر ترافیک شهری رفع شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با توصیه به رانندگان مبنی بر رعایت حفظ حریم یکدیگر و رعایت حقوق راهنمایی و رانندگی، گفت: از رانندگان می خواهیم از بروز تخلفاتی اعم از سرعت و سبقت غیرمجاز و حرف زدن با تلفن همراه حین رانندگی اجتناب کنند تا شاهد بروز تخلفات حادثه ساز در سطح جاده ها نباشیم.

وی در پایان از همکاری صدا وسیما که نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ ترافیک دارند قدردانی کرد و از شهروندان خواست با رعایت حقوق یکدیگر و احترام به قانون نوروزی شاد را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری