شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » احیای ۳۹ واحد صنعتی و معدنی تعطیل و نیمه فعال ایلام در سال جاری

به گزارش انعکاس ایلام؛ رضا محمد رحیمی روز یک شنبه در سیزدهمین جلسه کارگره تسهیل و رفع موانع تولید استان که ه به ریاست استاندار ایلام برگزار شد، با اشاره به دهه تولید و تجارت که از یکم تیرماه مصادف با روز ملی اصناف شروع شده و به دهم تیرماه روز صنعت و معدن ختم می شود، اظهار داشت: این دهه فرصت مغتنمی است تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این قشر زحمتکش قرار گرفت و در جهت رفع موانع پیش روی آنان گام برداشت.

وی در خصوص احصاء واحدهای تملیکی استان افزود: این واحدها که جزء سرمایه های کشور هستند و اکنون بدون استفاده و کارکرد می باشند، ضروری است مجددا به چرخه تولید بازگردند.

مدیرکل صمت ایلام گفت: در همین راستا تعداد ۱۲ طرح تملیکی جهت راه اندازی مجدد مشخص شده، که ۷ طرح آن تعیین تکلیف و ۵ طرح دیگر تا ۲ ماه آینده تعیین تکلیف شده و به سرمایه گذار جدید یا قبلی واگذار می گردند.

محمد رحیمی با اشاره به دستور اخیر وزیر کشور در خصوص احصاء و شناسایی واحدهای مشکل دار قابل احیا در سه بخش کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری نیز گفت: در بخش صنعت و معدن ۳۹ طرح تعطیل و نیمه فعال جهت احیا و رفع مشکل در طول سال جاری شناسایی و مشخص شده اند.

لازم به ذکر است؛  در این جلسه مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی، ورزشی، کشاورزی و گردشگری، مطرح، و تصمیمات و مصوبات لازم برای آنها اخذ گردید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری