شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به همشهریان در مرکز مشاوره پليس ایلام 

 

به گزارش انعکاس ایلام /سرهنگ “فرزاد یاسمی”، اظهار داشت: هدف از ارائه خدمات مشاوره ياري رساندن به مراجعان و راهنمايي آنان است.

وی با اشاره به انواع خدمات مرکز مشاوره و مددکاري اجتماعي، اضافه کرد: اين مرکز با بهره مندي از متخصصان علوم روانشناسي، مشاوره و روان درماني و مددکاري اجتماعي، روانسنجي و مشاوره حقوقي و انتظامي خدماتي از قبيل راهنمايي و مشاوره کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت فردي و گروهي و يا خانوادگي، در زمينه مشکلات و ناراحتي هاي رفتاري و روحي مانند افسردگي، اضطراب و نگراني، وسواس، ترس، خشونت و پرخاشگري، ناسازگاري، مشکلات ارتباطي، زناشويي و مسائل و اهداف تحصيلي، شغلي و بهداشتي، آموزش و راهنمايي و مشاوره قبل،حين و بعد از ازدواج، ارائه خدمات مددکاري اجتماعي براي حفظ و گسترش روابط اجتماعي و پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي، ارائه خدمات روان سنجي و اجراي آزمون هاي روانشناسي براي تشخيص و سنجش هوش،شخصيت،علايق و استعدادها و… را ارائه مي کند.

این مسئول انتظامی مشاوره تلفني درمان جويان، اجراي برنامه هاي پيشگيرانه و آموزشي در کارگاه هاي آموزشي ،‌تدوين، توليد و انتشار بسته هاي آموزشي، مشاوره انتظامي،‌ برگزاري جلسات سخنراني با محوريت آموزش مهارت هاي زندگي و پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و رواني، برگزاري نمايشگاه هاي پيشگيري از آسيب ها با مشارکت ساير سازمان ها در سطح استان را از ديگر فعاليت هاي اين مرکز دانست.

سرهنگ یاسمی اظهار کرد: به منظور مداخلات مددکاري در کلانتري ها با هدف سازش بين شاکي و متشاکي، همه روزه روانشناسان و مددکاران در کليه کلانتري هاي استان حضور دارند.

وی با اشاره به معرفی سامانه پلیس پاسخگو مرکز مشاوره آرامش ،گفت: همشهریان عزیز می توانند با شماره گیری سامانه ۰۹۶۵۸۰ ضمن ارتباط با کارشناسان مرکز مشاوره از خدمات مشاوره ای غیرحضوری نیز بهره مند شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ایلام خاطرنشان کرد: مرکز مشاوره آرامش به  آدرس : ایلام – بلوار امام علی ( ع) بالاتر از بیمارستان کوثر و با شماره تلفن ۰۸۴۳۳۳۳۴۱۷۰ آماده ارائه خدمات رایگان مشاوره ای به شهروندان در سراسر استان است.

 

نویسنده؛ فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری