شما اینجا هستید

دسته‌بندی نشده » ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی با تعرفه دولتی در کلینیک فجر ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ فرشته شیروندی با اعلام این خبر اظهار داشت: در این کلینیک خدمات مربوط به قلب و عروق، مغز و اعصاب، داخلی، زنان و زایمان، اعصاب و روان، پوست و چشم پزشکی توسط متخصصین به مراجعان قابل ارائه است.

وی افزود: در بخش دندانپزشکی نیز متخصصین مربوط به عصب کشی، ریشه، تشخیص، ارتودنسی، دندانپزشکی اطفال، جراحی فک و صورت به مراجعان خدمات‌دهی می نمایند.

مدیر کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فجر انقلاب ایلام خاطرنشان کرد: در عرصه خدمات پزشکی و درمانی مربوط به بیماری‌های قلب و عروق در این کلینیک، خدماتی از قبیل اکوکاردیوگرافی نوار قلب، تست ورزش، نوار عضله، آنالیز انواع باتری‌های قلبی، کرایودرمانی پوست و نوار قلب جنین انجام می‌شود.

شیروندی در رابطه با ساعات کاری کلینیک تخصصی و فوق تخصصی فجر انقلاب ایلام گفت: نوبت کاری این کلینیک در نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲ ظهر و در نوبت عصر از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۲۰ خدمات دهی قابل ارائه خواهد بود.

وی در خاتمه سخنان خود به نوبت‌دهی به مراجعان در این کلینیک بصورت حضوری و غیرحضوری اشاره کرد و یادآور شد: در بخش نوبت‌دهی حضوری مراجعه می توانند در نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۲ظهر نسبت به اخذ نوبت ویزیت اقدام نمایند. در بخش دندانپزشکی هم بدلیل الزامی بودن معاینه دندانپزشکی، نوبت‌دهی بصورت حضوری خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری