شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » از رابطین برتر قرآنی تجلیل بعمل آمد

به گزارش انعکاس ایلام، صبح امروز چهارشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ مراسم تجلیل از رابطین برتر قرآنی و مسئولین فرهنگی در سالن سردار شهید سلیمانی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.

دکتر بابایی در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به معاون اول قوه قضاییه و مسئولین فرهنگی گفت کار فرهنگی در کنار سایر عملکردهای سازمان ثبت اسناد پیشرو می باشد.

وی سپس ضمن بیان عملکرد حدنگاری گفت برنامه های کلان بحث حدنگاری در حال پیگیری می باشد به طوری که با تلاش شبانه روزی همکاران ۱۳۵ میلیون هکتار اراضی ملی معادل ۹۹/۵ درصد صدور اسناد حدنگاری صادر گردیده است.

وی سپس در خصوص حدنگاری اراضی کشاورزی اضافه کرد: حدنگاری اراضی کشاورزی تا پایان سال ۱۴۰۰ ، ۴ درصد بوده که در حال حاضر این عدد به ۶۰ درصد رسیده بطوریکه ۸۹۲۲۴۴۴ قطعه کشاورزی تثبیت و صدور سند حدنگاری صادر گردیده است.

دکتر بابایی افزود: ۱۰ استان بیشتر از ۷۰ درصد حدنگاری نموده که پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری این عدد به ۸۰ درصد برسد و با برون سپاری ها و برنامه‌ریزی منظم در سال آینده انشالله جشن پایان حدنگاری اراضی کشاورزی را میگیریم .

دکتر بابایی در بحث حمایت از شعار سال گفت صدور اسناد تک برگی شهرک های صنعتی را در حال تثبیت و صدور سند می باشیم.

این مقام قضایی در خصوص معضلات ثبتی گفت: در حال حاضر ۳۴۱ معضل ثبتی را شناسایی و ۵۰ معضل را از جمله پهنه دشت مغان ،آبادی تشت،عسلویه ،اراضی قشم را حل نموده ایم .

معاون اول قوه قضاییه حجت الاسلام والمسلمین دکتر خلیلی نیز از اقدامات بسیار بزرگ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تشکر نمود و در خصوص الکترونیکی شدن آن گفت:دوران هوشمند سازی سازمان ثبت در تاریخ نوشته خواهد شد .
در پایان از فعالان فرهنگی و قاریان تحلیل بعمل آمد.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری