شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » استقرار ۲۱ پایگاه ثابت و سیار هلال احمر ایلام در ایام نوروز

به گزارش انعکاس ایلام، حمزه محمدی‌مقدم مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام، امروز جمعه ۲۵ اسفندماه در آئین افتتاح بیست و چهارمین طرح ملی خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی همزمان با سراسر کشور در استان ایلام گفت: در بیست و چهارمین طرح خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی، ۵ پست ثابت در شهرستان‌های چرداول، ایلام، دره‌شهر، دهلران و ایوان و ۱۲ پست سیار سحاب جهت ارائه خدمات نوروزی با مشارکت ۲۰۰ نفر از اعضای جوانان این جمعیت فعالیت دارند.

وی افزود: امسال شعار طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان هلال، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی است که در این طرح خدمات مرتبط با مسافران در ایستگاه‌های ایمنی و سلامت، اکیپ‌های سحاب، اجرای پویش بهرفت و فضای دوستدار کودک، خیمه‌های نماز و خدمات زیست محیطی ویژه روز طبیعت با مشارکت جوانان این جمعیت اجرا می‌شود.

مدیرعامل هلال‌احمر ایلام، ادامه داد: این جمعیت در راستای اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی ٢١ پایگاه ثابت و موقت امداد و نجات جهت امدادرسانی و پوشش حوادث احتمالی دایر کرده که به مسافران نوروزی خدمت ارائه می‌کنند.

محمدی‌مقدم با اشاره به ضرورت کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند در راستای تحقق اصول و اهداف جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ امسال نیز طرح ‌های نیابت و هلال رحمت با مشارکت خیرین و داوطلبان اجرا می‌شود.

محمدی مقدم به حضور هلال‌احمر در حوادث مختلف، اربعین، سیل، انتخابات، ایام نوروز اشاره کرد و تصریح کرد: در عرصه‌های مختلفی که مردم نیاز به کمک داشته باشند، هلال‌احمر آنجا حضوری فعال دارد.

وی ادامه داد: پوشیدن لباس مقدس هلال احمر و خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف جزو عمر ما حساب نمی‌شود و این افتخار و سعادتی است که نصیب ما در هلال احمر شده است.

نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری