شما اینجا هستید

نوشته های تازه » استقرار ۷۰ واحد گشت پلیس در محورهای مواصلاتی ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ سردار دلاور القاصی مهر صبح امروز سه شنبه با حضور در رزمایش طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: این طرح با هدف ایجاد رفاه و آرامش برای شهروندان و مسافران نوروزی به مرحله اجراءگذاشته خواهد شد.

وی به شعار نوروزی پلیس راه با عنوان نشاط بهاری، پرهیز از خطر، آرمش در سفر اشاره کرد و افزود: پلیس در اجرای این طرح با رانندگان هنجارشکنی که بخواهند جان خود و دیگران را به خطر بیندازند به شدت برخورد شخواهد کرد.

فرمانده انتظامی ایلام تصریح کرد: در اجرای این طرح خودروهای متخلف تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف پلیس خواهند بود و اجازه ترخیص به آنان داده نخواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بررسی‌های بعمل آمده اکثر تصادفات در ۳۰ کیلومتری نرسیده به شهرها رخ می‌دهد، گفت: از رانندگان و اهالی ساکن در شهرها می‌خواهیم که در این خصوص با رعایت ملاحظات لازم از وقوع حوادث رانندگی پیشگیری کنند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس با اجرای این طرح بدنبال کاهش میزان تصادفات و تلفات انسانی در تعطیلات نوروز است، گفت: رضایتمندی مردم از پلیس هدفی است که بدنبال آن هستیم و در این راستا با قانون شکنان به شدت برخورد خواهیم کرد.

سردار القاصی مهر در پایان یادآور شد: طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۴ اسفند تا پایان روز ۱۴ فروردین با بهره گیری از تمامی امکانات و نیروها و با همکاری سایر ارگان‌های خدمات رسان به مرحله اجراء گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری