شما اینجا هستید

ویژه خبری » اضافه شدن ۶۰ کلاس درس به مجموع فضاهای آموزشی حوزه جنوب ایلام
گروه : ویژه خبری
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام حمیدرضا خانمحمدی شامگاه جمعه، در پایان سفر یک روزه خود به استان ایلام از اضافه شدن ۶۰ کلاس درس به مجموع فضاهای آموزشی آموزش و پرورش ایلام در شهرستان‌های حوزه جنوب این استان شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره تا پایان سال ۱۴۰۳ خبر داد.

وی هدف از بازدید خود از استان ایلام را ارزیابی وضعیت واحدهای آموزشی و نیازهای عمرانی استان عنوان کرد و افزود: در این سفر که با محوریت بررسی وضعیت مدارس حوزه جنوب استان ایلام صورت گرفت با توجه به مرزی بودن بعضی از این شهرستان‌ها و محرومیت منطقه سعی بر این بود که مهمترین مسائل و ضرورت‌های عمرانی دستگاه تعلیم و تربیت در این منطقه شناسایی شود و با کار کارشناسی و مطالعه دقیق به رفع نیازهای عمرانی بپردازیم.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: درصدد هستیم تا با تخصیص اعتبار لازم در زمینه تجهیزات سرمایشی و بهسازی واحدهای آموزشی از جمله اختصاص هزینه ایزوگام و آسفالت به مدارس منطقه کمک‌هایی صورت پذیرد.

خانمحمدی در پایان یادآور شد: تیم‌های فنی سازمان نوسازی مدارس به شهرستان‌های استان اعزام می‌شوند تا پس از اظهار نظر رسمی آنان در خصوص مقاوم سازی و یا تخریب بعضی از واحدهای آموزشی این شهرستان‌ها تصمیم گیری به عمل آید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری