شما اینجا هستید

ویژه خبری » افزایش اشتغال در کاهش آمار آسیب های اجتماعی در ایلام موثر است
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز پنجشنبه در نشست شورای اجتماعی استان با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: جایگاه استان از از نظر میزان فقر، بیکاری، بهداشت و سلامت و امید به زندگی مشخص تا بتوانیم براساس آن جایگاه تلاش خود را بیشتر کنیم.

وی در ادامه با تاکید فراهم کردن بسترهای اشتغال‌زایی و استقبال از سرمایه گذاران در استان، خاطرنشان کرد: هر اندازه میزان اشتغال استان ایلام افرایش یابد، شاهد کاهش میزان آسیب‌های اجتماعی هستیم، با تلاش هم مدیران حوزه اقتصادی استان در سالی که گذشت میزان اشتغالزایی استان از مرز ۱۷ هزار گذشت که این تلاش و اهتمام باید برای تحقق رقم اشتغال سالجاری ادامه داشته باشد.

استاندار ایلام با اشاره ظرفیت‌های بالای گردشگری استان در ایجاد اشتغالزایی در استان، گفت: صنعت گردشگری استان در راستای امید آفرینی، اشتغال، سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی استان در مقایسه با سایر حوزه‌ها خودنمایی کرد که در این راستا از تلاش‌های مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و رسانه‌های استان قدردانی می‌کنم که برای معرفی استان به خوبی پای کار آمدند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان در بخش‌های مختلف خواستار شد مدیران از قابلیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای معرفی ظرفیت‌های استان بهره گیرند.

گفتنی است در این نشست هر کدام از اعضا نکته نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با موضوع نشست مطرح کردند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری