شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » افزایش ۱۴٠ درصدی افزایش املاک صادره در ایلام

 

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی مرادپور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ایلام گفت:در۶ ماه ابتدای سال جاری جمع کل اسناد مالکیت صادره تعداد هفده هزار و۸۷۴ مورد بوده‌ که نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته ۱۴٠ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: همچنین در مدت یاد شده از متقاضیان ثبت انواع اسناد و املاک بالغ بر هیجده میلیارد و ۳۶۹میلیون ریال دریافت شده که این مقدار نیز نسبت‌ به مدت مشابه سال گذشته ۲٠٠درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ایلام ادامه داد: در شش‌ماهه نخست سال جاری تعداد ۲٠۴ شرکت جدید ثبت شد و برای تعداد۹۳۱ مورد شرکت نیز ثبت تغییرات انجام‌ گرفته است.

مرادپور خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای ثبت به‌موقع اسناد کشاورزی سال گذشته تعداد۳۳ مورد سند کشاورزی چاپ شد و امسال نیز در مدت یاد شده تعداد یک‌هزار و۱۵۸ مورد اسناد زمین‌های کشاورزی ثبت شد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به پرونده‌های اجرایی این اداره‌کل اشاره کرد و گفت: از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه همین سال نیز تعداد سه هزار و۹۳ مورد پرونده‌های اجرایی از قبیل مهریه،اسناد رهنی، قبوض آب برق گاز،قبوض اقساطی،رای کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری و غیره تشکیل شده که از این میزان پرونده بیست هزار و۴٠مورد مختومه شده‌است.

 

  • نویسنده:فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری