شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » افزایش ۴۳ درصدی مشارکت مردم ایلام در کمک به نیازمندان استان

به گزارش انعکاس ایلام؛ رضا طاهری روز سه شنبه در دیدار با امام جمعه سیروان اظهار داشت: سال گذشته توانستیم خدمات ارزشمند و همه جانبه ارائه دهیم و در زمینه اشتغال ۵ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال زایی برای نیازمندان استان راه اندازی کنیم.

وی افزود: در زمینه مسکن نیز سال گذشته بیش از یک هزار و ۷۵۰ خدمت مسکن به نیازمندان استان ارائه شد.

مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: در زمینه توزیع کالاهای خانگی نیز پارسال ۲ هزار قلم کالای اساسی ضروری در اختیار خانواده های نیازمند و ۴۵۰۰ قلم کالای جهیزیه نیز در اختیار زوج‌های مددجوی استان قرار گرفت.

طاهری ادامه داد: در زمینه توسعه طرح اکرام و محسنین نیز در رمضان امسال ۴۲۰۰ نفر حامی شدند، همچنین ۴۴ میلیارد تومان کمک حامیان به ایتام در سال گذشته بوده است.

وی تصریح کرد: در حوزه های مختلف خدمت رسانی از جمله حمایت، مالی، اشتغال، مسکن و موارد دیگر استان نخست تا سوم کشور هستیم و از لحاظ جذب منابع هم استان نخست کشور هستیم.

امام جمعه سیروان نیز در این دیدار با تقدیر از خدمات کمیته امداد استان گفت: در شرایط اقتصادی و تورم کمیته امداد توانسته با خدمات متنوع و همه جامعه مشکلات اساسی نیازمندان را برطرف نماید.

حجت الاسلام فریادی افزود: چنانچه این خدمات نبود بخش عمده ای از مردم جامعه که محروم و فاقد درآمد هستند در تنگنای جدی قرار می گرفتند.ما همچنان در کنار کمیته امداد بوده و در تسهیل خدمت رسانی به مردم در کنار این نهاد هستیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری