شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » افزایش ۳۸۴ تنی تولید گوشت قرمز در سطح استان
نویسنده : فریبا میرزایی

🔺️به گزارش انعکاس ایلام، دکتر خانزادی در جلسه هماهنگی طرح قراردادی گوشت قرمز، از آغاز طرح تولید قراردادی گوشت قرمز عشایر خبر داد و گفت : بر اساس سیاست‌ها و دستورالعملهای وزارت جهاد کشاورزی و سازمان امور عشایر کشور طرح تولید قراردادی گوشت قرمز در استان اجرایی خواهد شد .

دکتر خانزادی با اشاره به اینکه جامعه عشایری دارای پتانسیل‌های فراوانی هستند ، افزود: تلاش‌های خوب و مثمرثمری را در راستای ارتقای شاخص‌های توسعه عشایری به کار گرفته است که علاوه بر افزایش شاخص‌های زیربنایی و تنوع بخشی به زندگی عشایری ، افزایش درآمد و خرید تضمینی نیز به دنبال داشته باشد . ایشان اظهار کردند : عشایر به دلیل تولید گوشت قرمز یکی از عاملان مهم تأمین امنیت اقتصادی و غذایی هستند و از این جهت بسیار اهمیت دارند. لذا در این راستا و در قالب این طرح ، پرواربندی و نهاده مدت‌دار و ارزان‌قیمت در اختیار عشایر قرارداده می شود .

ایشان نیز با اشاره به جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریالی از سوی سازمان امور عشایر ایران در سال ۱۴۰۱ افزودند : در سال گذشته و با اجرای طرح زنجیره تولید گوشت قرمز شاهد افزایش ۳۸۴ تنی گوشت قرمز در سطح استان بوده ایم که در سال ۱۴۰۲ نیز با رایزنی های انجام شده و ابلاغ جدید اعتبارات شاهد افزایش مجدد گوشت قرمز باشیم .

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری