شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در ایلام جهادگری واقعی است

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی‌اکبر بسطامی در بازدید از روند فعالیت بیمارستان سیار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، در شهرستان هلیلان، اظهار کرد: مجموعه ستاداجرایی در استان به صورت جهادی، با ایثار و ازخودگذشتگی در حال خدمات رسانی به مردم هستند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی، با بیان اینکه توجه به بهداشت و درمان مردم عزیز هلیلان نیاز مبرم بود که استقرار بیمارستان سیار بنیاد احسان بخشی از نیازهای این منطقه در این زمینه را حل می‌کند، خاطرنشان کرد: جهادگری واقعی و توجه جدی به فرمایشات حضرت اقا، در مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره)، استان کاملا مشهود است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر در ایام اربعین ۱۴۰۱ اقدامات و حرکت‌های فوق سریع ستاد اجرایی و مدیر کل جهادیش نبود قطعا در مرز مهران دچار بحران می‌شدیم، تصریح کرد: همه مدیران باید مثل مدیر کل ستاد اجرایی ایلام پای کار باشند و خستگی ناپذیر به مردم خدمت کنند.

وی ادامه داد: ستاد اجرایی در استان بدون ادعا و عملگرا درحال محرومیت زدایی است که حقا و انصافا جای تقدیر و تشکر دارد.

بسطامی با تاکید بر اینکه منطقه هلیلان دارای مردمانی لایق، ارزشمند، با اصالت و قدردان هستند، اضافه کرد: استان ایلام در حوزه بهداشت و درمان ضعیف بوده که نیازمند توجه بیشتر مسئولان کشور است‌.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری