شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » امهال تسهیلات خشکسالی ۲۳ هزار کشاورز استان ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ فرزاد شیخ‌محمدی امروز سه‌شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: بانک کشاورزی با سابقه ۹٠ سال خدمت از بانک‌های پیشرو در ارائه خدمات و بازوی توانمند بخش کشاورزی در بحث امنیت غذایی است.

وی افزود: بانک کشاورزی با پرداخت تسهیلات به متقاضیان به دنبال اشتغالزایی و تولید است.

مدیرامور شعب بانک کشاورزی ایلام با بیان اینکه رسالت این بانک کمک به بخش کشاورزی است، گفت: در این راستا ۱۴ هزار و ۱۵۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۲۱ هزار و ۷۶۲ میلیارد ریال به متقاضیان در سال جاری پرداخت شده است.

شیخ‌محمدی ادامه داد: در این بازده زمانی در بحث تسهیلات قرض الحسنه ازدواج  ۷۶۷ فقره به مبلغ ۱۶۶۲ میلیارد ریال و تسهیلات قرض الحسنه فرزند اوری نیز ۷۳۴ فقره به مبلغ ۴۵۲ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش تسهیلات تبصره ماده ۱۸مبلغ ۱۱۳۴ میلیارد ریال به بانک کشاورزی ابلاغ و از این میزان تاکنون ۹۲ درصد جذب شده است.

مدیرامور شعب بانک کشاورزی ایلام خاطرنشان کرد: ۱۲ شرکت استان که عمده وظایف آنها خرید بذر از کشاورزان است توسط وزارت جهاد کشاورزی به این شعب معرفی و امسال مبلغ ۳۱٠ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در بخش مکانیزاسیون نیز سال گذشته ۱۴٠ میلیارد ریال تسهیلات و امسال نیز تاکنون ۲۴ میلیارد و ۴٠٠ میلیون ریال پرداخت شده است.

شیخ‌محمدی یادآور شد: خارج از بخش کشاورزی و از محل ماده ۵۶ منابع داخلی بانک، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل تصفیه خانه شهر ایوان پرداخت شد.

وی ارائه تسهیلات خرید میوه شب عید، اشتغالزایی و ودیعه مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، ارائه تسهیلات به خانواده های شهدا و .. از دیگر برنامه‌های شاخص بانک کشاورزی ایلام است.

مدیرامور شعب بانک کشاورزی ایلام در پایان گفت: بانک کشاورزی صددرصد مصوبات دولت را انجام و با جذب اعتبار اهداف ابلاغ شده را دنبال می‌کند.

نویسنده : فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری