شما اینجا هستید

اخبار ورزشی » ایلام میزبان رقابت‌های بین المللی جودو شد

به گزارش انعکاس ایلام؛ آرش میراسماعیلی روز دوشنبه در دیدار با استاندار ایلام اظهار داشت: در مدت تصدی فدراسیون جودو، این افتخار را داشتم که در اکثر استان‌ها و نقاط محروم کشور حضور پیدا کنم و امروز با افتخار مهمان مردم شریف استان ایلام هستم.

وی افزود: در تیرماه سال جاری و همزمان با سالروز آزادسازی مهران قهرمان، رقابت‌های بین المللی جودو با حضور تیم‌های مطرح روسیه، بلاروس و… به میزبانی استان ایلام برگزار خواهد شد.

رییس فدراسیون جودو گفت: سیاست و نگرش فدراسیون جودو، شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته در استان‌های محروم همچون ایلام است و در این راه از وجود مربیان و کارشناسان زبده فدراسیون بهره خواهیم گرفت.

استاندار ایلام نیز در این دیدار ضمن خوشامدگی به رییس فدراسیون جودو اظهار داشت: برای توسعه ورزش قهرمانی در ایلام از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و برای برگزاری شایسته این مسابقات از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

حسن بهرام نیا با اشاره به سوابق درخشان آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، افزود: شما بعنوان ورزشکاری توانمند که چهار دوره قهرمان مسابقات جهانی شدید و بعنوان پرچمدار المپیک و ورزشکار جودو از رقابت با ورزشکار رژیم منحوس صهیونیستی خورداری کردید در ذهن ها ماندگار شد.

شهبازی در این جلسه با اشاره به اینکه ایلام میزبان مسابقات بین المللی جودو می شود، گفت: از همه ظرفیت ها برای برگزاری شایسته مسابقات بین المللی جودو بهره خواهیم گرفت و ستاد برگزاری مسابقات بین المللی جودو در استان به زودی تشکیل می شود.

گفتنی است؛ آرش میراسماعیلی در جریان سفر یک روزه به استان ایلام، ضمن بازدید از زیرساخت‌های ورزش جودو در استان، باشهبازی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری