شما اینجا هستید

ویژه خبری » بازگشت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار از زائرین اربعین به کشور
گروه : ویژه خبری

انعکاس ایلام/سردار “سعید منتظر المهدی” روز یکشنبه در مرز مهران اظهار کرد: تاکنون سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از مرزهای کشور خارج شده و تاکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر وارد کشور شده اند.
وی بیان کرد: امسال با مدیریت سفر اربعین توسط خود زائران شاهد ازدحام در مرزهای کشور نبودیم و همچنین با تعاملات خوبی که با کشور عراق انجام شد، امسال معطلی در گیت های وروی کشور عراق به کمترین زمان کاهش پیدا کرد.
سخنگوی پلیس عنوان کرد:در سایه تعاملات خوبی که با طرف عراقی انجام شده است اطلاعات از طریق فیبر نوری تبادل می شود، وقتی که سیستم گذرنامه یک زائر چک می شود بلافاصله اطلاعات که آن شخص از طریق فیبر نوری در بستر های که طرف عراقی ایجاد کرده در گیت های ورودی مشاهده و بررسی می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا با اشاره به کاهش زمان بررسی گذرنامه های زوار در گیت های ورودی و خروجی مرزهای کشور، عنوان کرد: زمان ایستایی زوار در مرز مهران امسال حدود چهارثانیه بوده است.
سخنگوی پلیس با اشاره به اینکه تردد در مرزهای کشور به خوبی در حال انجام است، تصریح کرد: خوشبختانه امنیت در مرزهای کشور حاکم است و بدون هیچ مشکلی تردد در جریان بوده و روان است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری