شما اینجا هستید

فرهنگی » با تحکیم حلقه اتصال اولیا و مربیان باید جریان تربیتی و آموزشی را پیش برد
گروه : فرهنگی

به گزارش انعکاس ایلام؛ علی درویشی روز سه شنبه در نشست شورای انجمن اولیا و مربیان استان و شهرستان ها و مناطق به صورت وبیناری برگزار شد با گرامیداشت روز شهید بر ضرورت حفظ و نام و یاد و خاطره شهدای عزیز انقلاب اسلامی تاکید کرد و آن را از رسالت های مهم کاری عنوان نمود.

وی با اشاره به برگزاری این نشست، انجمن اولیا و مربیان را از مولفه های مهم دستگاه تعلیم و تربیت بیان کرد و از آن به عنوان یکی از بال های حرکت مطلوب آموزش و پرورش نام برد.

رییس شورای انجمن اولیا و مربیان استان به نقش ویژه اولیا در مباحث مختلف آموزشی و پرورشی پرداخت و افزود از نمونه های بارز همکاری اولیا نقش آفرینی آنان در زمان کرونا بود که برای آموزش فرزندان خود به کمک معلمان آمدند تا جریان آموزش متوقف نشود.

درویشی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به ذکر تجارت تربیتی و نقش اولیا و مربیان در سطح جهان پرداخت و گفت؛ حلقه اتصال اولیا و مربیان باید پیوسته و محکم در کنار یکدیگر جریان تربیتی و آموزشی را پیش ببرند و به عنوان مشاور مدارس نقش آفرینی کنند.

وی در پایان ایجاد حس مسئولیت پذیری، اطلاع رسانی به هنگام از مخاطرات ذهنی، هدایت تحصیلی و نحوه مناسبات اجتماعی دانش آموزان و …. از زمینه های همکاری اولیا و مربیان بود که مدیر کل آموزش و پرورش در صحبت های خود از آن یاد کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری