شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » بزرگ‌ترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی است

به گزارش انعکاس ایلام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز سه‌شنبه یکم اسفندماه در نشست تبیینی ستاد انتخابات استان با فرهنگیان، گفت: معلمان تربیت‌کننده نسلی هستند که آینده این کشور در دست آنهاست.
وی با بیان اینکه بزرگترین سرمایه هر کشور «نیروی انسانی» است، افزود: محل پرورش این سرمایه انسانی، مدارس و توسط معلمان صورت می‌گیرد. استاندار ایلام با اشاره به جایگاه والای معلمان در جامعه، ادامه داد: معلمی شغل انبیاست. این قشر افتخار کنند که تربیت‌کننده نسلی توانمند و نخبه هستند‌.
بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: در طول بیش از ۴ دهه‌ پس از وقوع انقلاب اسلامی، علی‌رغم تحریم‌ها، جنگ‌ها، تهدیدها و مشکلات داخلی، به فضل خدا هر روز در حال پیشرفت و ارتقا هستیم.
وی به مقایسه نظام اسلامی و دوران طاغوت پرداخت، گفت: یکی از مصادیق ظلم، جور و شکاف طبقاتی حاکمیت بر مردم، برگزاری جشن‌های ۲۵۰۰ ساله‌ی حکومت شاهنشاهی بود که ۷۰ کشور دنیا به این جشن دعوت بودند که درآمد ارزی حاصل از فروش نفت صرف برگزاری این جشن‌ها می‌شد در حالی‌که مردم از درآمدهای ملی بی‌نصیب بودند.
استاندار ایلام عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران، رنگ کاپیتالاسیون را از چهره ملت پاک کرد. قبل از انقلاب ۵ درصد تولیدات دفاعی در داخل کشور تولید می‌شد اما اکنون به ۹۰ درصد رسیده است. بهرام‌نیا تصریح کرد: در زمینه ارتقا دانش هسته‌ای در ردیف ۵ و در حوزه هوا و فضا جزو ۱۰ کشور برتر دنیا هستیم.
وی با اشاره به حربه‌های پی در پی جبهه استکبار برای مقابله با نظام اسلامی، یادآورشد: جنگ ادراکی و شناختی حربه جدید جبهه استکبار برای مقابله با نظام اسلامی است.
نماینده عالی دولت در استان ایلام، ادامه داد: انتخابات باشکوه و پُرشور تراز نظام جمهوری اسلامی را در دنیا نشان می‌دهد. طی ۴ دهه پس از انقلاب و امروز، همه تلاش دشمن درصدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات است.
استاندار ایلام اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات به‌منزله مردم‌سالاری دینی و اقتدار ملی است‌.
  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری