شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » بنیاد شهید مقدس ترین دستگاه اجرایی کشور است

به گزارش انعکاس ایلام، دکتر صراط جو معاون حفاظت پرسنلی حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر ۲ روزه به استان ایلام ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، در دیدار صمیمی و بصیرتی با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز شرکت کرد.

دکتر صراط جو در این دیدار با اشاره به اینکه  بنیاد شهید مقدس ترین دستگاه اجرایی کشور است،گفت: کار کردن در بنیاد شهید و امور ایثارگران افتخار و سعادت بزرگی برای کارکنان این دستگاه اجرایی است.

وی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های معظم شهدا، ارزش فعالیت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را دوچندان کرده است،افزود: مجموعه حراست در ادارات کل بنیاد شهید به دنبال کمک در جهت هم افزایی و همدلی در بین کارکنان و خدمات بیشتر به جامعه هدف است.

وی تصریح کرد: صیانت از نیروی انسانی و پیشبرد امور در مسیر صحیح مهمترین وظیفه حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور است.

وی در این دیدار با تقدیر از فعالیت های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و مجموعه حراست این اداره کل،افزود: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برای خدمتگزاری در خور شأن خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، تلاش کنند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری