شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » بهره برداری از پروژه راهسازی اصلاح و تعریض محور سرابله- آسمان آباد

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام، فرشاد دوستی مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص پروژه راهسازی و اصلاح مسیر سرابله – آسمان آباد گفت : محور سرابله – آسمان آباد – تونل قلاجه به عنوان یکی از محورهای ارتباطی استان ایلام با استان کرمانشاه مخصوصا در ایام اربعین به عنوان یکی از مسیرهای تردد از اهمیت بالایی برخوردار است لذا مطالعه و اصلاح مسیر در نقاط پر حادثه این محور در دستور کار قرار گرفت و یک قطعه به طول دو کیلومتر به مرحله اجرا درآمد و امروز تکمیل و به بهره برداری رسید.
مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: یکی از سیاستهای راه و شهرسازی با توجه به اعتبارات تامین شده، حذف نقاط پر حادثه می باشد که در این راستا دو کیلومتر از مسیر سرابله به آسمان آباد که حوادث متعددی در این نقطه به علت وجود چند پیچ و نقطه پرحادثه به وقوع پیوسته بود اصلاح شد و به بهره برداری رسید.
حسن بهرام نیا استاندار ایلام در مراسم افتتاحیه بهسازی و تعریض محور سرابله_ آسمان آباد گفت: اصلاح نقاط پر حادثه‌ و ایمنی راهها در دولت سیزدهم مورد توجه قرار گرفته است و در استان ایلام از مجموع ۱۶ پیچ خطرناک تا کنون ۶ پیچ حذف شده است.
بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: امروز ۲ کیلومتر جاده محور سرابله _ آسمان آباد که بهسازی بهسازی و تعریض شده بود به بهره‌برداری رسید و یک پیچ خطرساز که همواره باعث وقوع تصادفات شده بود حذف شد.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری