شما اینجا هستید

ویژه خبری » تردد بیش از ۱۱۰هزار نفر طی شبانه روز گذشته از مرز مهران
گروه : ویژه خبری

انعکاس ایلام /سیدزاهدین چشمه خاور روز جمعه در تشریح وضعیت تردد در مرز مهران گفت : ز این تعداد زائر ۱۱ هزار و ۵۱۸ نفر ایرانی و ۲۴۶ مسافر خارجی از مرز مهران وارد کشور شده اند.
وی افزود: همچنین در این بازه زمانی( شبانه روز گذشته) ۹۶ هزار و ۳۶۰ مسافر ایرانی و ۲هزار و ۴۷ مسافر خارجی از طریق مرز مهران از کشور خارج شده اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام یادآور شد: هم اکنون تردد مسافران اربعین حسینی(ع) از مرز بین المللی مهران به عتبات عالیات به صورت روان و با سهولت در حال انجام است.
چشمه خاور با اشاره به تلاش راهداران اداره کل در سطح جاده های استان جهت سهولت در تردد زائران در ایام اربعین، تاکید کرد: این ایام اولویت اصلی در تمامی معاونت‌ ها به خصوص حوزه‌های راهداری و حمل و نقل و ادارات شهرستانی بر ایمن سازی و بروز رسانی محورهای اصلی مسیر تردد زائران متمرکز است و مجموعه این اداره کل نهایت تلاش را بکار خود را در این خصوص جهت تسهیل و سهولت در تردد زائران بکار خواهند گرفت.
قابل ذکر است که؛ مرز مهران به واسطه نزدیکی مسافت و امنیت طول مسیر در داخل خاک عراق اصلی ترین و مهمترین گذرگاه زمینی برای تردد زائران است.
بر اساس پیش بینی ها در ایام اربعین امسال بیش از ۶۰ درصد زائران اربعین از مرز مهران تردد خواهند کرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری