شما اینجا هستید

ویژه خبری » تعیین تکلیف ۱۸ پرونده قاچاق در اموال تملیکی استان ایلام
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ نجم الدین موسی نژاد با اشاره به تشکیل ۷۵ فقره پرونده قاچاق، اظهار کرد:از ابتدای امسال تاکنون  تشکیل شده که ۱۸ مورد از آنان تعیین تکلیف شده است.

وی در حاشیه بازدید سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام و نماینده دادستان عمومی و انقلاب از انبار اموال تملیکی استان، افزود:در مجموع با توجه به پرونده‌های مانده از قبل تعداد پرونده‌های موجود ۳۹۴ فقره به ارزش ۵۲۱ میلیارد ریال هستند.

موسی نژاد گفت: در سال گذشته در مجموع تعداد ۵۷۸ فقره پرونده به ارزش ۸۶۱ میلیارد ریال تعیین تکلیف شده که تعداد ۳۵۷ فقره پرونده به ارزش ۱۰۸ میلیارد ریال مربوط به فروش بوده است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام نیز با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه در خصوص تعیین تکلیف اموال انبار‌های جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گفت: یکی از مواردی که باید در اسرع وقت پیگیری شود وضعیت کالا‌های فاسد شدنی است.

اسماعیل قمری افزود: یکی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد این است که فروش اموال تملیکی بعد از مراحل قضایی و تعزیراتی زمان زیادی می‌برد که استفاده از سامانه الکترونیکی حراج می‌تواند این روند را تسریع کند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری