شما اینجا هستید

ویژه خبری » تمدید رایگان ۲۵۰ هزار بیمه شده سازمان بیمه سلامت در ایلام
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ نورالدین رحیمی” با بیان اینکه با شناسایی افراد کم درآمد بر اساس آیین نامه ارزیابی وسع و با معرفی بیمه گذارانی که بیمه شدگان محروم نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی راه تحت پوشش دارند، اظهار داشت: از طریق صندوق روستاییان بیمه شدگان محروم شناسایی شده و این اقشار به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان برای صدور و تمدید اعتبار پوشش بیمه وجود ندارد، افزود: بر این اساس بیمه سازمان سلامت ایران اطلاعات بیمه‌ای بیش از ۲۵۰ هزار نفر تا پایان فروردین سال آینده تمدید شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام گفت: از این تعداد نزدیک به ۲۹ هزار و ده نفر جزو سه دهک اول صندوق بیمه سلامت همگانی و بیش از ۱۲ هزارو ۲۸۷ نفر مددجویان کمیته امداد و نزدیک به ۲۸۹ هزار و۷۰۳ نفر بیمه شده روستایی می باشند.

مدیرکل بیمه سلامت استان ایلام با اشاره به حمایت و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت ایران از اقشار محروم اظهار کرد: فرانشیز آنها را هم در زمان ارائه خدمت کاهش می‌دهيم.

دکتر نورالدین رحیمی گفت: بدون شک برای سایر دهک های درآمدی بر اساس مصوبه جدید، حق بیمه پلکانی تعریف شده و افرادی که دهک درآمدی آنها مشخص نشده، می توانند تا تعیین وضعیت دهک درآمدی پوشش بیمه ای یک ماهه را دریافت نمایند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری