شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » توزیع ۴ هزار پاکت مخصوص کمک به جشن نیکوکاری بین دانش آموزان ایوان

به گزارش انعکاس ایلام؛ حمید ایراندوست با اعلام این خبر اظهار داشت: جشن نیکوکاری امسال با عنوان (هر روز عیدی دیگر است) برگزار و تمهیدات لازم برای برگزاری آن اندیشیده  شده است.

وی افزود: همچنین همزمان با هفته احسان و نیکوکاری زنگ نیکوکاری  در ۶۰ مدرسه نواخته می شود و پاکتهای حاوی کمک نقدی  دانش آموزان جمع آوری میگردد.

مدیر کمیته امداد ایوان گفت: در همین راستا و با هدف مشارکت دانش آموزان و اولیاء آنها تعداد ۴۰۰۰ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری بین دانش آموزان مدارس شهرستان توزیع شده  است.

ایراندوست ادامه داد: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده همه کمک هایی که در هفته احسان در مدارس شهرستات جمع آوری می شود، برای توزیع در بین نیازمندان همان مدارس در اختیار آموزش و پرورش  قرارخواهد گرفت.

وی عنوان کرد: با وجود اینکه جمع آوری کمک از طریق روش های گوناگون از اوایل اسفندماه آغاز شده ولی این برنامه ها با هدف مشارکت حداکثری مردم تا پایان اسفندماه ادامه دارد.

مدیر کمیته امداد ایوان بیان داشت: بنا به اطلاع رسانی  کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان ایوان علاوه بر پایگاههای عمومی ثابت و سیار و مراکز نیکوکاریو پایگاه مستقر در میعادگاه نمازجمعه، مردم نوع دوست شهرستان می توانند از طریق درگاههای الکترونیکی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۲۸۴۹ و همچنین کد دستوری #۰۸۴۷*۱*۸۸۷۷* کمک های خود را در اختیار نیازمندان ایوانی قرار دهند.

۱۴ اسفندماه آغاز هفته احسان و نیکوکاری است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری