شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » تونل‌های یک و ۲ مسیر ایلام – مهران مسدود شدند

به گزارش انعکاس ایلام؛ فرشاد دوستی روز چهارشنبه با اشاره به ادامه عملیات بهسازی و بیس تونل های مسیر ایلام _مهران، اظهار داشت:تونل‌های یک و ۲ در حال احداث مسیر ایلام به مهران از امروز چهارشنبه ۱۶ فروردین دوباره مسدود شدند.

وی افزود: این تونل‌ها پس از محدوده منطقه مهدی آباد در حال احداث هستند که ایام اربعین سال گذشته به منظور جلوگیری از بروز گره‌های ترافیکی ناشی از عزیمت زائران از این نقطه بطور موقت بازگشایی شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: در ایام تعطیلات نوروزی و همچنین جمعه آخر سال با تصمیم مسئولان مربوطه در کمیسیون‌های مختلف و بویژه شورای ترافیک استان این تونل‌ها بازگشایی شدند تا شاهد گره ترافیکی و بروز مشکل برای تردد مسافران و تفرج کنندگان نباشیم.

دوستی تاکید کرد: با توجه به اینکه این تونل‌ها بهسازی نشده بودند هنگام تردد خودرو‌ها نارضایتی‌هایی را از سوی شهروندان به دنبال داشت که از عموم مردم برای بروز این مسئله عذرخواهی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: تونل‌های یک و ۲ مسیر ایلام به مهران به منظور تکمیل فرآیند بهسازی از امروز ۱۶ فروردین دوباره مسدود خواهند شد تا به سرعت ادامه کار آن‌ها انجام و آماده بهره برداری نهایی شوند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری