شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » جابجایی زوار از پایانه برکت به نقاط مختلف کشور، روان صورت می‌پذیرد
نویسنده : فریبا میرزایی

به گزارش انعکاس ایلام؛ حسن بهرام اظهار کرد:خوشبختانه هیچ گونه مشکلی در جابجایی زوار وجود ندارد و تمهیدات لازم برای پیک آخر بازگشت زوار به کشور از طریق پایانه شهید سردار سلیمانی مرز مهران اندیشیده شده است.

 

وی افزود: با تدابیر و پیگیری‌های انجام شده، دستور معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و ستاد اربعین، جابجایی زائران توسط ناوگان حمل و عمومی در مقایسه با روز گذشته از نظر تعداد دستگاه‌های اتوبوس ارتقا یافت به گونه‌ای که بیش از هزار دستگاه اتوبوس وارد پایانه برکت شهر مهران شد.

 

استاندار ایلام با بیان اینکه از اول ماه صفر تاکنون حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار زائر از مرز مهران تردد کرده اند، گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از ساعات صفر بامداد امروز شنبه تا هم اکنون وارد پایانه مرز شهید سلیمانی شده اند که با ناوگان حمل و نقل عمومی تمامی زوار بدون کوچکترین مشکلی به استان‌های مبدا خود انتقال داده شده اند.

 

بهرامی تصریح کرد: روز گذشته کار حمل و نقل به تمامی استان‌های کشور برای جابجایی زوار با کمترین مشکل انجام شد و تنها زوار استان‌های تهران، قم و مازنداران تا ساعاتی کوتاه معطل شدند که این عامل هم به علت موج برگشت زوار از طریق مرز مهران بود.

وی تاکید کرد: تا ساعات ۱۲ (شامگاه) روز گذشته نقل و انتقال زوار شهر‌های عنوان شده نیز نیز روان گردید و تمامی زائران به راحتی به شهر‌های مبداء خود منتقل شدند.

 

وی ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته همکاران ما تا پایان موج بازگشت کامل زوار که به صورت متراکم وارد مرز مهران می‌شوند حضور خواهند داشت و بنا داریم اگر تردد به حالت عادی برگردد، طی فردا یکشنبه پایانه برکت را تعطیل کنیم و کار جابجایی زوار باقی مانده از پایانه شهید سردار سلیمانی انجام گیرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری