شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » جاده چشمه چاهی سیروان هفته دولت افتتاح می شود

به گزارش انعکاس ایلام؛ فرشاد دوستی روز جمعه در بازدید از پروژه‌های راهسازی شهرستان سیروان با اشاره به اینکه جاده چشمه چاهی تا هفته دولت آماده و افتتاح می‌شود، اظهار داشت: با تصویب شورای ترافیک استان، دوربرگردان ایمن برای جاده چشمه چاهی ایجاد می‌شود.

وی افزود: مسیر چشمه چاهی به سفید خانی که حدود ۸ کیلومتر شهرستان سیروان را به مرکز استان نزدیک می‌کند در آخرین مراحل تکمیل قرار دارد و پیمانکار هم اکنون مشغول ایمن سازی و ساماندهی ورودی این مسیر می‌باشد و به زودی این طرح مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام با بیان اینکه تلاش می‌شود که جاده سرتنگ به هلسم نیز از طریق ماده ۲۳ به پروژه ملی تبدیل شود، تصریح کرد: جاده قاضی خان نیز با پیشرفت خوبی در حال انجام است که جنوب استان نزدیک‌تر می‌شود.

دوستی ادامه داد: راه و شهرسازی استان پیگیر اخذ ماده ۳۳ و همچنین تامین اعتبار از محل سفر رئیس جمهور برای ادامه عملیات مسیر سرتنگ به هلسم است و فرمانداری سیروان نیز برای شروع مجدد این طرح می‌بایست اعتباراتی در نظر داشته باشد چرا که این طرح تحول بزرگی برای توسعه این شهرستان در پی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: مسیر سیروان به بدره خوشبختانه سال گذشته پس از سال‌ها به بهره برداری رسید و به نوعی این شهرستان با بهره برداری از این مسیر از بن بست جغرافیایی خارج شد و هم اکنون پیمانکار در قطعه دیگر از این مسیر جهت ایمن سازی و استاندارد سازی محور مشغول است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری