شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » جذب ۱۰۰ درصدی بودجه سرمایه‌ای در شرکت گاز استان ایلام

روح‌اله قیطاسی مدیر مالی و عضو هیأت مدیره شرکت گاز استان صبح شنبه ۸ اردیبهشت‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگار انعکاس ایلام، گفت: بیش از ۹۵ درصد اهداف فروش گاز طبیعی طی ۱۲ ماهه سال گذشته علیرغم محدودیت مصرف صنایع در فصل سرد سال محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۹۵ درصد بودجه جاری نسبت به بودجه مصوب با رعایت دقیق انضباط مالی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها جذب شده است، افزود: در طول سال گذشته مبلغ ۱۴.۵۳۷ میلیارد ریال از مطالبات مشترکین وصول و به حساب خزانه کشور واریز شده است.

مدیر مالی شرکت گاز استان، ادامه داد: در طول سال گذشته و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی بیش از یک هزار و و ۶۹ اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی، اماکن مذهبی و جامعه ایثارگران استان به مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال واگذار شده است.

قیطاسی از اخذ برگ قطعی پرونده‌های مالیاتی عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده سال ۱۴۰۰ و عدم وجود بدهی عملکرد جهت کلیه سال های قبل از سال ۱۴۰۱ خبر داد و خاطرنشان کرد: صورت‌های مالی ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ به امور مجامع شرکت ملی گاز ایران ارائه شده است.

وی تأکید کرد: تغذیه آیتم‌های حقوق نزدیک به ۱۶۰ نفر نیروی های تبدیل وضعیت یافته شامل بند ” و” و ” د “، قرارداد مدت معین و ثبت بیش از ۸ هزار رکورد در سیستم جامع پرسنلی جهت افراد مذکور و پرداخت کلیه معوقات حقوق سال گذشته از اقدامات مدیریت مالی این شرکت در طول سال گذشته بوده است.

مدیر مالی شرکت گاز استان از معرفی تعداد ۱۹۶ نفر از کارکنان رسمی و قراردادی این شرکت برای اخذ تسهیلات بانکی ۳ میلیارد ریالی به بانک سامان خبر داد و اظهار داشت: بیش از یک هزار و ۶۰۰ سند جاری و سرمایه‌ای برای بودجه‌های ابلاغی تأمین اعتبار شده است.

وی از صدور ۴ هزارو ۹۶۹ سند حسابداری و سند پرداخت در طول سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: بیش از ۵۰۰ مورد اموال منقول جدید ادارات شرکت گاز در اقصی نقاط استان در طول سال گذشته صورت برداری و برچسب گذاری شده است.

قیطاسی اظهار داشت: در طی سال ۱۴۰۲ هزینه گازکشی داخل منازل تعداد ۲۸۵ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط شرکت گاز استان ایلام پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه برای منازل این تعداد مددجو تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان بیش از ۵۰ میلیارد ریال به سازمان‌های مذکور پرداخت شده است.

مدیر مالی شرکت گاز ایلام بیان کرد: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و خدمت به اقشار نیازمند جامعه و در اجرای بند ” د” تبصره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، شرکت گاز استان ایلام اقدام به تامین منابع مالی و پرداخت هزینه گازکشی داخل منازل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی استان اقدام کرده است.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری