شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » خرید ۲۰۲ قلم کالای با کیفیت در راستای پایداری تولید پالایشگاه گاز ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ منوچهر کرمیان اظهار داشت: در این مدت این واحد با صرف هزینه ای بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال نسبت به تامین تجهیزات مورد نیاز شرکت که لازمه تولید مستمر بوده اقدام نموده است.

وی افزود: در راستای تحقق نام گذاری امسال و به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی، این شرکت در سه ماهه نخست سال اقدام به شناسایی ۳۲ شرکت تولیدی داخلی نموده است. رئیس امور کالای شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه بیشتر خریدهای این شرکت از تامین کنندگان داخلی تامین می شود، تصریح کرد: در مدت سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۶ میلیارد ریال کالا از شرکتهای دانش بنیان خریداری شده است.

رئیس امور کالا شرکت پالایش گاز ایلام گفت: بمنظور گریز از توقف تولید، کارکنان انبار این واحد ضمن نگهداری تجهیزات مورد نیاز تولید بر اساس استانداردها و دستورالعمل های مربوطه بصورت شبانه روزی در کنار واحدهای فرایندی حضور مستمر داشته و با تحویل ۵۷۹ قلم به بخش های مختلف شرکت، خدمت شایانی در راستای پایداری تولید ارئه نموده اند.

کرمیان در پایان تصریح کرد: این واحد در طول سه ماهه اول سال جاری ۴ مورد اقلام ضایعاتی به ارزش ۸۵ میلیارد ریال از طریق مزایده عمومی به فروش رسانده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری