شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » درمانگاه عمومی شهر مهران افتتاح می‌شود

به گزارش انعکاس ایلام؛ هادی صبور گفت: در مدیریت درمان تأمین اجتماعی در سه مرکز درمانی در شهر ایلام و یک درمانگاه در شهر دهلران ارائه خدمت به صورت مستقیم به بیمه شدگان تامین اجتماعی را انجام می‌شود.

وی افزود: در این راستا در ۱۰ ماهه اول امسال بیش از ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار بار مراجعه در مراکز درمانی را داشتیم.

مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ایلام ادامه داد: در بخش درمان غیرمستقیم هم با ۶۸۹ مرکز طرف قرارداد هستیم که در این راستا در ۱۰ ماهه اول امسال چیزی حدود ۲۱۰ میلیارد تومان هزینه کردیم.

دکتر صبور خاطرنشان کرد: از طرح های درمانی که در دست اقدام داریم درمانگاه عمومی شهر مهران است که ساختمان آن آماده شده و تجهیزات آن نصب شده و به زودی آزمون استخدامی برای جذب نیرو به عمل می‌آید و درمانگاه افتتاح می‌شود.

وی افزود: ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی ۲ را در شهر ایلام و تجدید بنای ساختمان دی کلینیک را نیز دست اقدام داریم و در حال اخذ مجوز تاسیس درمانگاه در شهر‌های آبدانان، دره شهر و سرابله هستیم.

وی ادامه داد: درمانگاه شهر مهران با وجود اینکه استخدام نیرو‌های آن هنوز انجام نگرفته، اما در صدد هستیم با نیرو‌های موجود در ایلام احتمالاً در سفر ریاست جمهوری آن را افتتاح کنیم تا بعد از جذب نیرو‌های مورد نیاز، نیرو‌ها و پرسنل خودش در آنجا مشغول بکار شوند.

 

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری