شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » در ایام الله دهه فجر ۳۲۶ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی استان کلنگ‌زنی و یا افتتاح می‌شود

به گزارش انعکاس ایلام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه در نشست اخلاق مدیران در نظام اسلامی در بخش دوم سخنان خود به تعداد طرح‌های دهه فجر استان اشاره کرد و گفت: در ایام الله دهه فجر ۳۲۶ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۳هزار ۷۹۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲هزار ۸۵۷ نفر به‌صورت (مستقیم و غیرمستقیم) در استان ایلام کلنگ‌زنی و یا افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: از مجموع ۲هزار ۸۵۷ شغل برای طرح‌های دهه فجر استان، ۳۶۸ شغل پایدار است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام تاکید کرد: هر دولت یک گفتمان دارد گفتمان دولت سیزدهم صادق الوعد‌بودن است در این دولت، وعده‌ها یکی پس از دیگری در حال محقق شدن است.

استاندار ایلام یادآور شد: منطقه آزاد مهران طرح جامع آن تدوین و هیات مدیره در حال تشکیل است که پارک پروپیلن در این منطقه اجرا می‌شود در این پارک ۹۲ کارخانه راه‌اندازی و برای حداقل ۲هزار و ۵۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد می‌شود.

دکتر بهرام‌نیا با اشاره به ضرورت مشارکت پُرشور مردم در این انتخابات، گفت: با همکاری همه مردم، عوامل انتخابات و مدیران دستگاه‌های اجرایی شاهد انتخاباتی باشکوه خواهیم بود.

وی اضافه کرد: با آغاز روند انتخابات جلسات مستمری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه برگزار شده است و بر این اساس در این انتخابات باید حول چهار محور مهم مقام معظم رهبری «سلامت»«امنیت» و «رقابت» و «مشارکت» در انتخابات حرکت کنیم.

استاندار ایلام اعلام کرد: بارها تاکید کردیم مدیران به واسطه مسئولیتی که دارند حق ندارند از هیچ کاندیدایی حمایت کنند که تا به امروز مدیران کل استانی و شهرستانی به این مهم که قانون است به‌خوبی عمل کردند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره نشست هفته گذشته با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، گفت: در این نشست همه مدیران روابط عمومی یک یا چند اقدام شاخص دستگاه‌هایی که در آن فعالیت می‌کنند را ارایه دادند و در آن نشست مصوب شد همه مدیران روابط عمومی‌ها برای پمپاژ امید و امیدآفرینی عملکردهای شاخص را انعکاس دهند.

وی اضافه کرد: روابط‌عمومی‌های برتر در انعکاس دستاوردهای دولت و انتخابات نیمه دوم اسفندماه معرفی می‌شوند‌.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری