شما اینجا هستید

ویژه خبری » دیدار استاندار ایلام و جمعی از مدیران با حجت السلام والمسلمین کریمی تبارنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به مناسبت آغاز هفته دولت
گروه : ویژه خبری

انعکاس ایلام /حجت الاسلام‌والمسلمین کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام روز پنجشنبه ۲ شهریورماه در دیدار با استاندار ایلام و مجموعه‌ی مدیران ستادی استانداری ایلام  که به مناسبت آغاز هفته دولت صورت گرفت ، با قدردانی از تلاش‌های استاندار ایلام به ویژه در اربعین، گفت: حضور میدانی استاندار ایلام در اربعین پررنگ است.

وی در ادامه افزود: استاندار ایلام در بحث اربعین خیلی خوب ورود کردند و با پیگیری‌های استاندار ایلام امسال در اربعین به رویکرد فرهنگی و معنوی، بسیار خوب توجه شده است که باید استمرار داشته باشد و برنامه‌های تبلیغی توسط حوزه‌ی علمیه رضایت‌بخش است.

نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان ایلام بیان داشت: اربعین یک فرصت است، اگر اربعین نباشد چنین آبادانی را شاهد نخواهیم بود. از ظرفیت اربعین باید بیش از گذشته استفاده شود و مصداقش این است که سال گذشته در اربعین، صنایع دستی ۲ میلیارد تومان فروش داشت. ۳۲ مورد تولید صنایع دستی داریم و امیدواریم در اقتصاد استان تاثیرگذار باشد.

امام‌جمعه‌ی ایلام اضافه کرد: کارهای بزرگی انجام شده که در استان و در مقیاس ملی امیدوارکننده است.

وی با اشاره به تلاش‌های دولت سیزدهم، گفت: دولت سیزدهم تمام قد می‌خواهد کار کند و در عرصه‌ی بین‌المللی موفقیت فوق‌العاده‌ای داشته است و تفاهم‌نامه‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی با کشورهای مهم دنیا منعقد شده و صادرات افزایش یافته است‌.

نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان ایلام ادامه داد: روند کاری دولت سیزدهم امیدوار‌کننده است اما با تلاش بیشتر و کارهای جهادی که در کشور صورت می‌گیرد آثار آن باید در سفره‌ی مردم دیده شود.

وی بیان داشت: هفته‌ی دولت فرصتی بی‌نظیر برای مدیران و فرمانداران است تا دستاوردهای دولت را بیان کنند، تا امیدبخشی در جامعه را شاهد باشیم.

امام‌جمعه‌ی ایلام با اشاره به همایش بزرگ موکب‌داران برای دومین سال متوالی در استان، گفت: این همایش بزرگ خوش‌بختانه بازخورد خوبی داشت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری