شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » رسانه‌ها از ظرفیت بالای خود برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنند

به گزارش انعکاس ایلام، محمد صحرایی رئیس کمیته‌ اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان ایلام، روز یکشنبه ۸ بهمن‌ماه در نشست کمیته‌ اطلاع‌رسانی حوزه‌ی انتخابیه دهلران، با تاکید بر فعالیت همه‌جانبه‌ رسانه‌ها در انتخابات ۱۱ اسفند، گفت: رسانه‌ها از ظرفیت بالای خود برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنند.

وی افزود: اعضای کمیته‌ اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان مشخص و به‌طور مستمر جلسات این حوزه برگزار و متناظر آن در ۲ حوزه‌ انتخابیه ایلام و دهلران، اعضای کمیته‌ اطلاع‌رسانی بدون نگاه سیاسی و از ظرفیت رسانه‌ها با گرایشات و سلایق سیاسی مختلف استفاده می‌شود‌.

رئیس کمیته‌ اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان، ادامه داد: قدردان تلاش اصحاب رسانه در انعکاس دستاوردهای دولت هستیم، رسانه‌ها در برهه‌های مختلف همواره یاری‌گر ما در انعکاس دستاوردهای دولت بوده‌اند.

صحرایی خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما در کمیته‌ اطلاع‌رسانی انتخابات این است که همه‌ اقشار را برای انتخاباتی باشکوه پا‌ی‌کار بیاوریم و تلاش کنیم با اطلاع‌رسانی و تزریق نشاط در جامعه، سیما و منظر تمامی نقاط استان، انتخاباتی شود و زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی باشکوه و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم‌.

وی تاکید کرد: همه‌ باید برای باشکوه برگزار شدن انتخابات فعالیت و تلاش کنیم و رسانه‌ها از ظرفیت بالای خود برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنند.

  • نویسنده: فریبا میرزایی 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری