شما اینجا هستید

اجتماعی » زنگ نیکوکاری در ۵۰۰ مدرسه استان ایلام نواخته شد
نویسنده : معصومه بختی/خبرنگار

به گزارش انعکاس ایلام؛ رضا طاهری صبح یک شنبه در این آیین اظهار داشت: دو هدف اصلی در برگزاری جشن نیکوکاری یکی کمک به دانش آموزان نیازمند و دیگری ترویج سنتهای حسنه و فراهم کردن زمینه انففاق و نیکوکاری است.امیدواریم در  آستانه سال نو بتوانیم بخشی از نیازهای قشر دانش آموز را با مشارکت مردم برآورده کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه این جشن امروز همزمان در تعداد ۵۰۰ مدرسه استان برگزار می شود همه کمک هابی که در مدارس جمع آوری می شود صد درصد به دانش آموزان نیازمند همان مدارس پرداخت می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این آیین گفت: فرهنگ سازی و ترویج انفاق و نیکوکاری یکی از مهم ترین و عایدات برگزاری جشن احسان و نیکوکاری برای قشر دانش آموز است.

علی درویشی افزود: در فرهنگ اسلامی و ایرانی این اعتقادات وجود دارد که از هر دستی که بدهیم از دست دیگر پاداش آن را دریافت می کنیم. دانش آموزان نیازمند زیادی در جامعه ما وجود دارد که در چنین مناسبت‌هایی در انتظار دستان سخاوتمند مردم هستند.

نجفی معاون منابع انسانی استاندار ایلام نیز در این آیین گفت: در شرایط اقتصادی امروز حضور قشر نیکوکار می تواند بخشی از مشکلات نیازمندان را برطرف کند.وی ادامه داد: ترویج روحیه تعاون و همکاری در جامعه از نیازهای ضروری و مهم کشورمان است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری