شما اینجا هستید

اخبار شهرستان » شهرستان چوار قطب صنعت استان است

به گزارش انعکاس ایلام؛ ولی الله ناصری در دیدار با فرماندار چوار و در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق این شهرستان، اظهار داشت: وجود ابر پروژه های صنعتی مانند پتروشیمی، پالایشگاه گاز و شهرک صنعتی در این شهرستان بستر مناسبی برای توسعه پایدار است و صنعت برق نیز تلاش می کند تا همگام رشد اقتصادی و صنعتی چوار بسترهای لازم را در حوزه برق ایجاد کند.

وی افزود: تابستان پیش رو برای صنعت برق بسیار حساس و تعیین کننده است چرا که دولت مردمی با وجود ناترازی تولید و مصرف برای تامین برق پایدار مشترکین عزم خود را جزم کرده است.

مدیرعامل شرکت برق ایلام؛ با اشاره به همکاری صنایع برزگ در ایام پیک مصرف بیان کرد: صنایع با جابه جایی تعطیل کاری روزهای جمعه به یکی از روزهای دیگر هفته می توانند از تعرفه های تشویقی صنعت برق بهره مند شوند.

وی اظهار داشت: کشاورزان محترم نیز با اعمال محدودیت پنج ساعته در ظهر ها تمامی ساعت دیگر روز را برق رایگان استفاده می کنند.
ناصری افزود: مردم شریف استان با همراهی و رعایت الگوهای مصرف در ساعات اوج مصرف صنعت برق را برای تامین انرژی پایدار یاری کنند.

لازم به ذکر است؛ در پایان آیین تکریم و معارفه اصغر جعفری به عنوان سرپرست جدید برق چوار معرفی و از زحمات پیکری تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری