شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ضرورت حمایت از حقوق مصرف کننده از سوی واحدهای تولیدی

به گزارش انعکاس ایلام، همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان، با حضور معاون هماهنگی استانداری ایلام، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات، اصناف و بازاریان، در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد.

در این همایش، رضا محمدرحیمی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان، حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از سوی تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات لازم و ضروری دانست و گفت: هدف از برگزاری این همایش، تقدیر از واحدهای تولیدی و خدماتی است، که نسبت به رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، اهتمام لازم را دارند.

وی از صاحبان واحدهای صنفی و صنعتی، به عنوان رزمندگان جنگ اقتصادی نام برد و افزود: مردم و مسئولین باید همواره قدردان زحمات آنان، بخصوص در برخی حوزه‌ها و ایام باشند.

مدیرکل صمت ادامه داد: براساس تقویم رسمی کشور، روز نهم اسفند، روز حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نام‌گذاری شده است، اما به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، همایش بزرگداشت این روز و تجلیل از برترین‌های این حوزه با تاخیر چند روزه برگزار شده است.

محمدرحیمی در این همایش، به تشریح اقدامات اداره کل صمت استان، در خصوص اعطای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان به واحدهای تولیدی و صنفی واجد شرایط پرداخت، و خاطرنشان کرد: نزدیک به ۲۰۰ واحد صنعتی و صنفی استان، در فرایند انتخاب واحدهای برتر قرار گرفتند، که طبق نظر کمیته فنی و تخصصی، ۱۷ واحد موفق به دریافت گواهینامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در این همایش عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام، محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی و شیرخانی رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندکان نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

در پایان نیز، با اهدای لوح تقدیر و تندیس روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، از واحدهای برتر، قدردانی بعمل آمد.

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری