شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » فعالیت ها و خدمات صنعت برق در راستای جهاد تبیین اطلاعرسانی شود

به گزارش انعکاس ایلام؛ ولی الله ناصری در اولین جلسه شورای مرکزی روابط عمومی که به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور دکتر محرابیان وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: روابط عمومی زبان گویا و منتقل کننده گفتمان شرکت برق در حوزه کاهش مصرف، تامین برق پایدار، پیک بار و…هستند.

وی با بیان اینکه جهت تداوم موفقیت ها باید در سال جدید برنامه ریزی دقیق تری صورت گیرد، افزود: در راستای جهاد تبیین باید فعالیت ها و خدمات بی شمار صنعت برق به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

مدیرعامل شرکت برق ایلام گفت: همچنین در سال جدید با استفاده از شاخص هایی مثل دولت الکترونیک ( اپلیکیشن های برق من، سامانه ۱۲۱ و ….) جهت استفاده بهینه از بستر دولت الکترونیک به مردم آموزش داده شود تا از مراجعه حضوری آنها به ادارات کاسته شود و این مهم زمانی اتفاق خواهد افتاد که با دانش افزایی در حوزه های مختلف مراجعات را کمتر کنیم.

ناصری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن پیک مصرف و گرم شدن هوا تمامی همکاران بخصوص حوزه روابط عمومی باید با تعامل با رسانه ها و مسئولان و مدیران تمام تلاش خود را جهت موضوع مدیریت مصرف بکار گیرند.

به گفته ی، محمد محمدیان شمالی روابط عمومی صنعت برق استان ایلام؛ این جلسه با حضور مدیرعامل و اعضاء هسته ی مرکزی شورای روابط عمومی و رابطین شهرستان ها به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری