شما اینجا هستید

نوشته های تازه » قلم هایی که سلاح دشمن شده اند
نویسنده : فرزاد شیرزاد

 

انعکاس ایلام/سلبریتی ها با ترویج هرزه نگاری ، برهنگی و… سعی در اشاعه فرهنگ مبتذل مغایر با فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی ملت داشته و اینگونه سبک زندگی خانوار ایرانی و استحکامات اجتماعی از جمله ازدواج ، فرزند آوری و… را تغییر داده و سگ گردانی ، هم خانگی ، ازدواج سفید ، و بلکه همجنس بازی و … را فرهنگ غالب جامعه کنند.
از طرفی لبه دیگر این قیچی و پازل مکمل این بازی ، استفاده از اهل قلم و روزنامه نگاران و فعالان رسانه ای حتی مجوز دار ها و …می باشد که با آلوده کردن قلم ها بتواند با انعکاس اخبار منفی ، نادیده گرفتن اقدامات صورت گرفته توسط نظام و بخصوص در دولت های مکتبی ، ایجاد فضای یاس و ناامیدی و پمپاژ و بزرگنمایی اخبار منفی از جمله مباحث مربوط به ناهنجاری های اجتماعی مانند خودکشی و… ، با کمترین هزینه ، بیشترین آسیب را به نظام برسانند.

جالب اینجاست که این قلم های آلوده که اخیرا نیز ارتباط بعضا آنها با کشور متخاصم در دستگاه قضایی محرز و اعلام شده ، با ایجاد شبکه ای منسجم در سراسر کشور ، عملیات خود را گسترده کرده و تا عمق دورترین نقاط کشور را نیز به میدان نبرد تبدیل تبدیل کرده اند.

قلمی که شاید از همه مزایای این حکومت و امنیت آن استفاده ای بیشتر از عامه مردم را می برد ولی با سیاه نمایی و تخریب در قالب ایجاد فضای ناامیدی ، دامن زدن به شایعات ، تلاش برای ندیده شدن اقدامات حکومت و دولت ها در سطوح مختلف ، بولد کردن اخبار منفی و در هم آمیختن راست و دروغ سعی در مهندسی افکار عمومی به نفع دشمن دارد ، قطعا پیاده نظام دشمن است و عامدانه یا غیر عامدانه در خدمت دشمن و بر علیه ملت خود است. گرچه هیچگاه نباید رفتار یک صاحب قلم را غیر عمدی دانست بلکه صاحبان قلم از فرهیختگانی هستند که بیشتر از عامه مردم می فهمند و می دانند و از هوش و نبوغ بالاتری بر خوردارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری