شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ماهیت پلید اسراییل و آمریکا برای جهانیان مشهود است

به گزارش خبرنگار انعکاس ایلام، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در نشست با جمعی از بانوان رسانه‌ای استان با اشاره به محکومیت حملات تروریستی به غزه، گفت: کُشتار وحشیانه مردم بی‌دفاع و بی‌پناه غزه توسط رژیم جعلی اسرائیل و با حمایت‌های امریکا و اروپا که خود را مدعیان حقوق بشر معرفی کردند دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و همین امر موجب شد که بار دیگر ماهیت پلید آنها برای جهانیان آشکار شود.

وی با اشاره به حمایت امریکا و غرب از رژیم جعلی اسرائیل در کشتار مردم بی‌دفاع غزه، یادآور شد: حمایت تسلیحاتی آمریکا از اسرائیل برای کُشتار مردم غزه و بمباران بیمارستان، مدارس و کشتار غیر‌نظامیان، به‌عنوان یکی از کشورهایی که خود را مدعی حقوق بشر و واضع قوانین بین المللی قلمداد‌ می‌کند نقض آشکار حقوق بین‌الملل بود.

معاون استاندار ایلام با اشاره به سخنان حضرت امام خمینی(ره)، گفت: حضرت امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ قلمداد کردند که عملکرد و سیاست‌های استکباری این کشور گویای سخنان امام بزرگوار است.

وی همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند«مستکبران در سراشیبی سقوط هستند»، انشاالله جزای اعمال خود  خواهند دید که بیداری جامعه اسلامی نوید‌بخش پیروزی نظام اسلامی و مردم غزه در آینده نزدیک است.

حسنی اضافه کرد: امروز بهترین زمان برای پرداختن به جنایت‌های آمریکا و جبهه استکبار است که باید برای جوانان تبیین شود که چهار دهه شعار «‌مرگ بر آمریکا» به چه دلیل بود. همه دنیا از قاب تلویزیون و رسانه‌ها دیدند که رژیم جعلی اسرائیل با حمایت امریکا چگونه بی‌رحمانه و خلاف قواعد بین المللی موجب شهادت کودکان و زنان و غیر‌نظامیان شد و حتی بیمارستان شهر غزه را بمباران کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به جنگ رسانه‌ای جبهه استکبار، خاطرنشان کرد: جبهه استکبار و اسرائیل در این مقطع با صرف هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی و عملیات رسانه‌ای و روانی سعی در مظلوم‌نمایی دارند که در این راستا باید رسانه‌ها، فتنه‌های آنان را خنثی کنند

وی تصریح کرد: کسانی که در حوزه رسانه هستند به موضوع این روزهای غزه به طور ویژه بپردازند، اسرائیل جنایتهایش را با اهرم رسانه پوشش می‌دهد و جنگ روانی را به رسانه‌ها سپرده است.

وی در ادامه گفت: وقتی ظلم ظالم به اوج برسد نقطه آغاز سقوط ظالم است، این وعده الهی است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در ادامه گفت: تعداد ۳۳ نفر از بانوان ایلامی در مرحله پیش ثبت نام انتخابات، ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند که نسبت به انتخابات ادوار گذشته ۳ درصد افزایش داشته است.

حسنی افزود: بانوان در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی و همچنین رسانه‌های استان نیز با اجرای نقش خود در خانواده و جامعه می‌توانند سهم بسزایی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات اخیر داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان افزود: ضروری است هزینه‌های انتخاباتی کاندیداها نیز در حسابی تعیین شده و متمرکز شود تا دستگاه‌های نظارتی دخل و خرج کاندیداها و مخارج مازاد بر این حساب ها را رصد نمایند.

 

  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری