شما اینجا هستید

ویژه خبری » مجوز ۵۵ واحد کارگاهی در ناحیه صنفی ایلام صادر شد
گروه : ویژه خبری

به گزارش انعکاس ایلام؛ موسی حاتمی با اعلام این خبر اظهار داشت: تاکنون واحد‌هایی از صنف‌های جوشکاری، کابینت فلزی، کانال کولر، درب و پنجره آلومینیومی، درب و پنجره upvc، درودگر (نجار، mdf) با حضور در شرکت شهرک‌های صنعتی استان برای استقرار در این ناحیه صنفی ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ۴۷۰ واحد صنفی در این ناحیه پیش‌بینی شده که از این تعداد تاکنون ۲۷۰ قرارداد منعقد و در حال تحویل زمین است، افزود: ناحیه صنفی ایلام به مساحت ۱۳ هکتار به بهره برداری رسیده که هفت هکتار آن زمین صنفی و قابل واگذاری می‌باشد و از این میزان، ۴.۵ هکتار به متقاضیان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام با بیان اینکه در ناحیه صنفی ایلام طرح‌های شبکه توزیع برق و روشنایی، شبکه توزیع آب و شبکه توزیع گاز با اعتباری بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا و به بهره برداری رسیده است، تشریح کرد: احداث ۲ سوله کارگاهی در حال اجراست و طرح خط انتقال برق به طول هفت کیلومتر نیز جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال جاری است.

حاتمی یادآور شد: این شرکت به عنوان متولی تأمین زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زیرساخت‌های لازم برای استقرار واحد‌های صنفی به صورت ۱۰۰ درصدی فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه پس از تکمیل ظرفیت این ناحیه صنفی، بلافاصله عملیات آسفالت معابر نیز انجام خواهد شد، تاکید کرد: انتقال صنوف آلاینده و مزاحم باعث ارتقاء سیمای شهر، ایجاد کارگاه‌های تخصصی، تسهیل در کسب و کار و توجه جدی و زیربنایی به بهداشت عمومی، صنفی و اجتماعی می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام مطرح کرد: مزیت انتقال صنوف مزاحم و آلاینده به شهرک‌های صنفی علاوه بر بازگشت آرامش به شهر و زیبا سازی آن، موجب روان سازی ترافیک، کاهش حجم مراجعات روزمره مردم به مرکز شهر و نقاط پر تردد می‌شود.

ناحیه صنفی ایلام به مساحت ۱۳ هکتار در کیلومتر پنج جاده ایلام – دره شهر واقع شده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری