شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » مشارکت ۱۵۶ هزار و ۸۲۹ خانوار ایلامی در اجرای طرح فجرانه

به گزارش انعکاس ایلام، نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در جلسه کارگروه تنظیم بازار که به ریاست استاندار ایلام برگزارشد، به تشریح اهداف مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک تحت عنوان طرح فجرانه پرداخت.
وی افزود: بسته تشویقی ۲۲۰ هزار تومانی طرح فجرانه دولت به دهک‌های اول تا هفتم اختصاص یافته تا مشمولین طرح با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرد محلی اقدام به خرید ۱۱ قلم کالایی که به قیمت سال ۱۴۰۱ عرضه می‌شود، کنند.
مدیرکل اداره کار ایلام، ادامه داد: در واقع این مبلغ تشویقی مابه‌التفاوت قیمت ۵۲۳۰۰۰ تومان با ۷۳۴۷۵۰ تومان ۱۱ قلم کالا است که توسط دولت پرداخت می‌شود.
الیاسی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح که با استقبال خوب مردم همراه شده، از ۱۷ بهمن‌ماه شروع و تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ادامه دارد.
وی تصریح کرد: مدت اعتبار مبلغ تشویقی هر ماه تا ۱۸ ماه بعد است، لذا مشمولین طرح از خرید شتاب‌زده و ازدحام در فروشگاه‌ها خودداری کنند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح فجرانه تاکنون ۱۷۷هزار و ۷۷۸ تراکنش موفق خرید در ۲۱۰۶ پایانه فروشگاهی مربوط به ۱۵۶هزار و ۸۲۹ خانوار انجام شده که مبلغ حمایتی دولت ۹۸/۹۲۲/۹۸۳/۲۷۲ تومان و مبلغ ۱۹۱/۶۷۹/۵۲۱/۶۶۳ تومان آورده نقدی مردم بوده است.
  • نویسنده: فریبا میرزایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری