شما اینجا هستید

آخرین اخبار سایت » ممنوعیت تردد کامیون ها در جاده‌های استان ایلام

به گزارش انعکاس ایلام؛ حسن بهرام نیا با اشاره به ضرورت کاهش تصادفات و ایجاد آرامش برای مردم در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد:باید به گونه‌ای عمل کنیم که مردم در ایام پیش‌رو که با دو بهار طبیعت و قرآن تقارن دارد، در کمال آرامش و با سلامت کامل و با خاطره‌ای خوب و خوش اوقات خود را سپری کنند.

وی در جلسه شورای راهبردی تصادفات ویژه سفر‌های نوروزی ۱۴۰۲ استانداری ایلام، تاکید کرد: تردد هرگونه کامیون حامل بار، غیر از موارد استثنا از ۱۲ لغایت ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ در تمامی در محور‌های مواصلاتی ممنوع است.

استاندار ایلام گفت: گزارش دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ستاد سفر‌های نوروزی باید روزانه ارسال و جلسات شورای راهبری تصادفات نیز باید دو روز یکبار برگزار و همچنین اقدامات پیشگیرانه نیز باید اطلاع‌رسانی شود.

بهرام نیا با بیان اینکه رسانه‌ها بازوی قوی برای اطلاعات فی مابین دولت و مردم هستند، تصریح کرد: مدیران مرتبط با حوزه سفر‌های نوروزی تا ۱۵ فروردین ماه نیز هر دو روز باید در صدا و سیما حضور پیدا کنند و اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد.

استاندار همچنین از فرمانداران خواست تا به صورت مستقیم بر روند ترافیک نظارت کافی داشته باشند و از دستگاه‌های اصلی عضو ستاد راهبری تصادفات نیز خواست تا گزارش روزانه خود را به ستاد اعلام کنند.

وی با بیان اینکه باید متناسب با آمار ورود و خروج، برنامه ریزی لازم و آنی صورت گیرد، افزود: ۳۵ نقطه استان مسیر‌های بین شهرستانی هستند که در این مناطق اکیپ‌های ثابت مستقر شده و در ۱۶ پیچ خطرناک نیز برنامه ریزی لازم انجام گرفته که می‌طلبد تیم‌های نظارتی بازدید‌های منظم از این محور‌ها داشته باشند و در طول این ایام از سراسر نقاط استان بازدید کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

انعکاس ایلام | پایگاه تحلیلی خبری